
Wegwerkzaamheden A10 van 22-7 t/m 3-8
De A10 Zuid (zuidzijde) wordt afgesloten van vrijdag 22 juli om 22.00u tot en met woensdag 3 augustus voor de ochtendspits.
In deze periode vinden er grootschalige werkzaamheden plaats. In 11 dagen tijd worden 135 funderingspalen in de grond gebracht en zo’n 340 ton damwand voor de bouw van de tweede passage voor station Amsterdam Zuid, de Brittenpassage. Om de fundering te kunnen bouwen, wordt de A10 Zuid over een lengte van zo’n 100 meter afgraven – en dat betekent hinder.
Voor de bouwwerkzaamheden moeten de A4 en de A10 Zuid richting Utrecht zijn afgesloten vanaf knooppunt Badhoevedorp tot oprit S109 RAI.
Deze afsluiting start op vrijdag 22 juli om 22:00 uur en eindigt op woensdag 3 augustus voor de ochtendspits. Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de A9 en A5.