T +31 (0)20 511 01 73

  • nl
  • en

Team World Fashion Centre

WFC Team Inge Dekker

Medewerker secretariaat/receptie
management@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 73

WFC Team Monique Valkenburg

Receptioniste
receptie@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 11

WFC Team Kenza Tilborg

Receptioniste
receptie@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 11

WFC Team Marleen van Aarle

Manager verhuurzaken
marleen@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 18

WFC Team Ellen2

Manager verhuurzaken
ellen@worldfashioncentre.nl
T 020 – 511 01 88

WFC Team Mike Cats

Event manager WFC Beursplaza
mike@worldfashioncentre.nl
T 020 577 01 83

WFC Team Jaap Dam

Allround monteur technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Fjodor Hooijer

Allround monteur technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Ramon Beckers

Project manager
ramon@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 71

WFC Team Ronald de Jonge

Allround monteur technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Bart

Facilitair manager
bart@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 70

WFC Team Andre Glinthuis

Financieel manager
andre@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 86

WFC-Team-Jacqueline Glas

Debiteuren administratie
jacqueline@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 94

WFC Team Marianne van der Linden-Peetsold

Algemeen directeur