T +31 (0)20 511 01 73

  • nl
  • en

Team World Fashion Centre

WFC Team Inge Dekker

Inge Dekker

Medewerker secretariaat/receptie
management@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 73

WFC Team Monique Valkenburg

Monique Valkenburg

Receptioniste
receptie@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 50

WFC Team Kenza Tilborg

Kenza Tilborg

Receptioniste
receptie@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 50

WFC Team Marleen van Aarle

Marleen van Aarle

Manager verhuurzaken
marleen@worldfashioncentre.nl
T 06 20 74 28 51

WFC Team Ellen2

Ellen Boele

Manager verhuurzaken
ellen@worldfashioncentre.nl
T 06 23 39 97 23

WFC Team Mike Cats

Mike Cats

Event manager WFC Beursplaza
mike@worldfashioncentre.nl
T 06 103 779 69

WFC-Team-Guido-Molnar

Guido Molnar

Technisch medewerker WFC Beursplaza
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Ramon Beckers

Ramon Beckers

Project manager
ramon@worldfashioncentre.nl
T 06 53 17 14 69

WFC Team Bart

Facilitair manager
bart@worldfashioncentre.nl
T 06 20 51 32 17

WFC Team Rob

Rob van der Veen

Allround medewerker technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Jaap Dam

Jaap Dam

Allround monteur technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Fjodor Hooijer

Fjodor Hooijer

Allround monteur technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Ronald de Jonge

Ronald de Jonge

Allround monteur technische dienst
service@worldfashioncentre.nl

WFC Team Andre Glinthuis

André Glinthuis

Financieel manager
andre@worldfashioncentre.nl
T 06 22 90 58 45

WFC-Team-Jacqueline Glas

Jacqueline Glas

Debiteuren administratie
jacqueline@worldfashioncentre.nl
T 020 511 01 94

WFC Team Marianne van der Linden-Peetsold

Marianne van der Linden – Peetsold

Algemeen directeur
marianne@worldfashioncentre.nl